herbert-intro

Agenda

Herbert kijkt er naar uit om jou te ontmoeten op de komende optredens. Hieronder vind je een overzicht. In principe signeert Herbert na elk optreden. Voor foto’s van de optredens kan je terecht op de Facebookpagina.

Juni 2024

do. 20 jun.

La Dança 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

za. 29 jun.

Optreden in Zaal Kruispunt 16:00

Sint-Sebastiaanstraat 1, 8480 Eernegem

40 min. live on tape

zo. 30 jun.

Optreden op openluchtpodium 17:00

Kerkplein Putte - Stabroek

Iedereen welkom.
Vanaf 14u optredens van De Melando's, Ingrii, Wim Leys, Lissa Lewis en Herbert

Juli 2024

di. 02 jul.

Optreden tijdens VBRO Matinee 15:00

Salons Ter Velde, Eernegemsestraat 161, 8211 Zedelgem

Info via info@vbro.be of op 0471/82 52 62

za. 06 jul.

Privé 17:00

Privé

zo. 07 jul.

Zomerontbijt 09:00

Sint-Pieterszaal, Brugsesteenweg 309 - 8520 Kuurne

Reserveren via events@bemotions.be met vermelding van
aantal personen + naam.
Overschrijven op BE03088293608584 met naam + zomerontbijt

wo. 10 jul.

Optreden in Loods Willem Hubrecht 16:35

Valkestraat 2, 8650 Merkem

40 min. live on tape
Meer info: 0497/948 328

wo. 10 jul.

Optreden tijdens Kapellen Vertelt 21:30

Zaal Lux, Marktplein 1, 2050 Kapellen

40 min. live on tape
Gratis toegang

za. 13 jul.

Privé 14:30

Privé

zo. 14 jul.

Optreden tijdens In Het Wiel Van Het Ventiel 13:00

Nelson Mandela-plein Kortrijk

Gratis 

 

ma. 15 jul.

Optreden in Dancing Parasol 17:15

Pierkenstraat 9, 9620 Velzeke-Ruddershove

40 min. live on tape

zo. 21 jul.

Optreden in Den Toerist 16:45

Bruggesteenweg 27, 8760 Meulebeke

40 min. live on tape
Info en reservatie: The Booking Agency 0493/33 40 93

vr. 26 jul.

Optreden tijdens VBRO Te Lande 14:00

De Kippe, Stationsstraat 50a 8650 Merkem

ma. 29 jul.

Optreden in Het Bourgondisch Schild 16:00

Oostendestraat 26A, 8600 Diksmuide

40 min. live on tape
Bourgondisch Schild danst en zingt, ook met Paul Bruna.
Info en reservatie: 0471/58 17 24

Augustus 2024

za. 03 aug.

Optreden in Feesttent De Marul 22:00

Spilstraat 63, 8980 Zonnebeke

40 min. live on tape
info en tickets: 0478/94 23 15 of chaerleh@gmail.com

za. 10 aug.

Privé 14:30

Privé

za. 10 aug.

Optreden in feesttent Bavikhove 18:00

Bavikhove Dorp, 8531 Bavikhove

40 min. live on tape

do. 29 aug.

Optreden in JC De Spiraal 15:00

Zakkaai 29, 9500 Geraardsbergen

40 min. live on tape
gratis, iedereen welkom

za. 31 aug.

Optreden in Merkem 20:30

Loods Willem Hubrecht, Valkestraat 2 Merkem

40 min. live on tape
Meer info: 0497/948 328

September 2024

do. 05 sep.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

za. 07 sep.

Privé optreden 16:30

privé

za. 07 sep.

Rode Neuzen Event Elverdinge (Ieper) 21:45

Heidestraat, 8906 Elverdinge

40 min. live on tape

zo. 08 sep.

Privé 15:00

Privé

ma. 09 sep.

Privé 19:00

Privé

wo. 11 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

do. 12 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

vr. 13 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

za. 14 sep.

Optreden in De Schakel 22:30

Broeders Xaverianenstraat 10-14, 8650 Houthulst

40 min. live on tape
Meer info: 0497/948 328

zo. 15 sep.

Optreden in WZC De Eglantier 15:00

Koperdraadstraat 11, 8560 Wevelgem

Meer info: 0471/92 71 25 of 056/96 56 56
of via mail: wa@eglantierwevelgem.be

ma. 16 sep.

Optreden in Dancing Parasol 17:15

Pierkenstraat 9, 9620 Velzeke-Ruddershove

40 min. live on tape

di. 17 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

wo. 18 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

do. 19 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

vr. 20 sep.

Madeliefje Show 14:00

Den Toerist, Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

2 x 20 min. live on tape

za. 21 sep.

Privé 21:30

Privé

zo. 22 sep.

Optreden in Het Oude Gemeentehuis 17:00

Bruggestraat 23, 8211 Aartrijke

40 min. live on tape
Tickets en info: 0470/91 37 97

za. 28 sep.

Optreden in de Kaasboerin 17:30

Eerselseweg 99, 2400 Mol-Postel

40 min. live on tape
Info en reserveren: 014/30 70 84

zo. 29 sep.

Interview en optreden bij Radio Atlantis 17:30

Plasstraat 26, 8790 Waregem

Meer info: 0476/74 08 87

Oktober 2024

di. 01 okt.

Onvergetelijk @ Oktoberhallen Wieze 14:00

Schrovestraat 22 A, 9280 Lebbeke

Optreden met de Forever Band

do. 03 okt.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

do. 10 okt.

Privé 14:20

privé

za. 12 okt.

Optreden in cultuurcomplex Ipso Facto 14:00

Marktstraat 25, 8460 Oudenburg

Dans- en shownamiddag

zo. 13 okt.

Privé-optreden 16:30

privé

40 min. live on tape

zo. 13 okt.

Optreden tijdens Kapellekenskermis 19:45

Feesttent, Bijlokelaan 19-27

30 min. live on tape
gratis inkom

do. 17 okt.

Optreden in Sporthal Ledegem 15:30

Sint Eloois-Winkelstraat 76, 8880 Ledegem

40 min. live on tape
Seniorennamiddag

vr. 18 okt.

Optreden in restaurant Tapuyt 23:00

Varingstraat 2, 9800 Gottem (Deinze)

40 min. live on tape
Info en reservatie: 09/388 65 76

zo. 20 okt.

Optreden in De Zandfluiter 15:00

Tulpenlaan 1, 2275 Wechelderzande

40 min. live on tape

wo. 23 okt.

Privé 15:00

Privé

November 2024

di. 12 nov.

Privé 15:30

Privé

do. 14 nov.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

ma. 18 nov.

Optreden in Dancing Parasol 17:15

Pierkensstraat 9, 9620 Velzeke-Ruddershove

40 min. live on tape

za. 23 nov.

Fanfeest 2024 11:00

New Etropal, Larstraat 198, 8930 Menen

Gastartiesten, animatie, XL-optreden Herbert en... Lekker eten natuurlijk!
Inschrijven vanaf 1/6/'24

December 2024

zo. 01 dec.

Optreden in CC 't Spoor Harelbeke 15:45

Eilandstraat 6, 8530 Harelbeke

40 min. live on tape

za. 07 dec.

Optreden in LDC De Ster 16:30

Engelstraat 54, 8480 Ichtegem

Inschrijven: tot 27/11/2024 mogelijk op BE61 9731 7173 6817
Leden FedOS Groot Ichtegem: 35 euro, niet-leden 40 euro
Aperitief met hapjes, hoofdgerecht, koffie en taart
Deuren: 11u

za. 07 dec.

Privé 21:00

privé

do. 12 dec.

Optreden in Den Toerist 17:30

Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

40 min. live on tape
Kerstshow Kurt Crabbé

vr. 13 dec.

Herbert Akoestisch voor Het Ventiel 19:00

Huis Van Wonterghem, Koning Leopold III straat 9 8520 Kuurne

tickets vanaf juni 2024

ma. 16 dec.

Shownamiddag in Landhuis De Kleine Prins 15:30

Oude Beselarestraat 311, 8940 Wervik

40 min. live on tape
ook met Jan Wuytens
Reserveren op 0474/88 43 31

di. 17 dec.

Shownamiddag in Landhuis De Kleine Prins 15:30

Oude Beselarestraat 311, 8940 Wervik

40 min. live on tape
ook met Jan Wuytens
Reserveren op 0474/88 43 31

wo. 18 dec.

Shownamiddag in Landhuis De Kleine Prins 15:30

Oude Beselarestraat 311, 8940 Wervik

40 min. live on tape
ook met Jan Wuytens
Reserveren op 0474/88 43 31

do. 19 dec.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

za. 21 dec.

Optreden in OC Nieuwenhove 15:40

Kerkhofstraat 30, 8790 Waregem

40 min. live on tape

zo. 22 dec.

Kerstconcert in Poeke 14:30

Sint Lambertuskerk, Ruiseledestraat 1, 9880 Poeke

Kerstconcert met Martine Foubert en Dirk De Meulemeester
Tickets aan € 16 (inclusief 1 consumptie)
Reservatie: 0476/62 99 03

do. 26 dec.

Kerst-optreden Don Bosco Kerk Torhout 19:30

Don Bosco-plein, 8820 Torhout

2 x 15 min. live on tape
Tickets en info: 0476/50 91 45

vr. 27 dec.

Optreden in loods Willem Hubrecht 16:40

Valkestraat 2, 8650 Merkem

40 min. live on tape
Meer info: 0497/948 328

Januari 2025

vr. 03 jan.

Optreden in Zaal Oosthove 15:00

Speiestraat 32, 8940 Wervik

2 x 20 min. live on tape

za. 04 jan.

Optreden in loods Willem Hubrecht 14:10

Valkestraat 2, 8650 Merkem

40 min. live on tape
Meer info: 0497/948 328

zo. 05 jan.

Optreden in Den Toerist 17:30

Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

40 min. live on tape
Nieuwjaarsshow van Kurt Crabbé

do. 09 jan.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

za. 11 jan.

Privé 14:30

Privé

di. 21 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info en reservatie: 056/77 58 05

wo. 22 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

do. 23 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

za. 25 jan.

Optreden voor X-Factor Iddergem 21:00

Parochiaal Centrum, Sint-Antoniusstraat 2 - 9472 Iddergem

60 min. live on tape

di. 28 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

wo. 29 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

do. 30 jan.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

Februari 2025

di. 04 feb.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

wo. 05 feb.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

do. 06 feb.

Optreden in Etropal Lauwe 14:00

Larstraat 198, 8930 Lauwe

Info & reservatie: 056/77 58 05

zo. 09 feb.

Privé 15:00

Privé

40 min. live on tape

do. 13 feb.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

zo. 16 feb.

Optreden in Ten Dauwe 15:00

Vaartlaan 42, 9880 Aalter

Info en reservatie op 09/374 59 81

zo. 23 feb.

Optreden in De Bosgalm 14:00

Pastoriestraat 5, 8820 Torhout

2 x 30 min. live on tape
Info en reservatie: 0476/50 91 45

Maart 2025

ma. 03 mrt.

Optreden in Gasthof Delicia 16:20

Visésteenweg 266, 3770 Riemst

40 min. live on tape

ma. 10 mrt.

Optreden in Gasthof Delicia 16:30

Visésteenweg 226, 3770 Riemst

40 min. live on tape

do. 13 mrt.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

April 2025

di. 01 apr.

Optreden in Elversele-Temse 15:15

Emiel Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 7, 9140 Elversele-Temse

Tickets vanaf 15/6/'24 via https://www.cultuurcentrumtemse.be

za. 05 apr.

Verjaardagsconcert 2025 20:00

Salons Mantovani, Doorn 1 - 9700 Oudenaarde

do. 10 apr.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

za. 19 apr.

Optreden op Molenland Feest 23:00

Zaal Verrekijker, Verrekijker 1, 8750 Wingene

40 min. live on tape
Radio Oost-West

Mei 2025

do. 01 mei

Privé 14:15

Privé

do. 01 mei

Optreden in Den Toerist 17:30

Brugsesteenweg 27, 8760 Meulebeke

40 min. live on tape
show: Kurt Crabbé

do. 08 mei

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

Juni 2025

do. 12 jun.

La Dança: dansnamiddag in Roeselare 14:30

Dansschool Dançar, Hoogleedsesteenweg 408, 8800 Roeselare

2 x 30 min. live on tape
reserveren op 0472/405 840

Oktober 2025

zo. 12 okt.

Privé-optreden 16:30

privé

November 2025

di. 25 nov.

Optreden in De Kaasboerin 15:30

Eerselseweg 99, 2400 Postel

2 x 20 min. live on tape
info & reservatie: 014/30 70 84

do. 27 nov.

Optreden in De Kaasboerin 15:30

Eerselseweg 99, 2400 Postel

2 x 20 min. live on tape
info & reservatie: 014/30 70 84